Spektakl pt. "Czerwony Kapturek" w języku angielskim
Nasze przedszkolaki miały wyjątkową przyjemność obejrzeć przedstawienie w języku angielskim pt. „Czerwony Kapturek”.
Serdecznie dziękujemy pani Kasi Kowalewskiej oraz jej klasie za wspaniałą inicjatywę, zaangażowanie i dostarczenie dzieciom wielu pozytywnych emocji oraz językowych wrażeń