W środę odwiedziła nas Pani Marta Trudzińska, która zaprezentowała nam fascynujący instrument – fagot. To była niezwykła muzyczna podróż! Przy okazji wspólnie przywitaliśmy wiosnę, ciesząc się pierwszymi jej oznakami. Dziękujemy za inspirujące spotkanie!